Praca stała - Doradca w POK | Kędzierzyn-Koźle

Finance Care Sp. o.o. to spółka specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Czynnie działają na rynku od 1999 r., a wśród swoich Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym  we współpracy z jednym z największych Banków w Polsce, poszukują osób do pracy na stanowisku Doradca w POK.

Zadania na stanowisku:
- Aktywna obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny, weryfikacja zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,
- Aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,

       - Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

             - Budowanie trwałych relacji z klientami,
Dobór oferty adekwatnej do potrzeb klienta,

Oczekiwania względem kandydatów:

Wykształcenie minimum średnie,

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, obowiązkowość

Orientacja na klienta oraz dążenia do realizacji założonych celów

Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem

Firma oferuje:

 Współpraca z młodym, dynamicznym zespołem

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjny system premiowy zależny od wyników pracy

 Pakiet motywacyjno – lojalnościowy

Praca w pełnym wymiarze godzin - umowa zlecenie

Więcej informacji oraz aplikacje na stanowisko na stronie:
www.workservice.pl/Dla-kandydatow/Oferty-pracy/%28id%29/13557171