Co nowego dla ósmoklasistów?

Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo materiałów pomocnych przy planowaniu ścieżek edukacyjno-zawodowych i wyborze nowej szkoły. Wystarczy przejrzeć notatki w zakładce doradztwo zawodowe, by znaleźć bogatą bazę informacji zawodoznawczych, poradników, filmów, audiobooków, ćwiczeń, testów, raportów z rynku pracy i wielu jeszcze innych narzędzi pomocnych w procesie dokonywania wyboru i planowaniu kariery. Koniecznie zajrzyjcie także do zakładki INFORMATOR. Dziś podrzucamy Wam kolejne materiały dedykowane zwłaszcza ósmoklasistom poszukującym swojej dalszej ścieżki na drodze kariery.

Koniecznie zajrzyjcie na stronę Mapy Karier (która zyskała ostatnio zupełnie nową szatę graficzną) i zapoznajcie się z nowymi publikacjami skierownymi właśnie do Was, ósmoklsistów będących w procesie dokonywania swoich edukacyjno-zawodowych wyborów:

  • Jak wybrać szkołe ponadpodstawową cz. 1 Różnice między liceum, technikum a szkołą branżową - dostepną TU
  • Jak wybrac szkołe ponadpodstawową  cz. 2. Czas na Twój wybór - dostepną TU
Polecamy Wam także  projekt PEWNE WYBORY realizowany przez Waszych rówieśników w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Jego celem jest właśnie pomoc młodym ludziom w wyborze szkoły średniej. Mnóstwo przdatnych informacji, materiałów i wskazówek znajdziecie klikając TU. Zachęcam do eksploracji!!!


« Wróć