PERSPEKTYWY - Mobilny Informator dla maturzystów 2016

„Mobilny informator dla maturzystów jest prostym w obsłudze i znakomicie „nakarmionym” przewodnikiem po uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, jest także kompendium wiedzy o przyjętych przez szkoły wyższe zasadach przyjęć na studia, publikowanych na długo przed rozpoczęciem procesu rekrutacji.

To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych o ofercie wszystkich krajowych uczelni na rok akademicki 2016/2017, a także poradnik pomocny w przygotowaniu się do matury i do studiów, do wyboru zawodu, do „przeżycia” pierwszego roku na uczelni. Aplikacja pozwala na swobodne przeglądanie ofert wybranych uczelni lub na szybkie odnalezienie konkretnego kierunku wśród wszystkich prowadzonych w Polsce kierunków studiów.

Informator 2016 gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści; umożliwia dowolne poruszanie się po wydziałach i studiach konkretnej uczelni, a także – co najważniejsze – sprawdzanie zasad przyjęć i planowanie strategii maturalnych w zakresie wybieranych przedmiotów.”

Mobilny Informator dla maturzystów 2016 do pobrania:
http://www.perspektywy.pl/informatur/

Źródło: www.perspektywy.pl« Wróć