What the ... FUTURE?

 
"What the ... FUTURE? Pespektywy i wyzwania na nowoczesnym rynku pracy" to temat spotkań z tegorocznymi maturzystami naszych powiatowych szkół ponadpodstawowych, które przeprowadzają pracownicy Agencji ManpowerGroup. Grupa ta jest nie tylko agencją rekrutacyjną, ale co dla nas szczególnie istotne, autorem bardzio wielu ciekawych raportów dotyczących współczesnego rynku pracy. Panie Natalia Olkuska oraz Anna Łapińska, które na co dzień zajmują się realizacją procesów rekrutacyjnych, opowiedziały młodym ludziom o najważniejszych trendach występujących na rynku pracy, pożądanych stanowiskach oraz niedoborze talentów. Mowa była także o ciaglę pojawiających się w dokumentach aplikacyjnych błędach i pułapkach związanych z poszukiwaniem pierwszej pracy.
Do tej pory spotkania zrealizowane zostały w trzech szkołach: Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, II Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespol Szkoł nr 3. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom, dzięki zaangażowaniu których zajęcia te mogły zostać sprawnie zeralizowane jednego dnia. Kolejne spotkania już w przyszłym tygodniu.

spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy spotkanie w szkołach dotyczące rynku pracy
« Wróć